poniedziałek, 30 października 2017

No i mamy kolejną edycję BLOGOSFERY !


Cześć , witamy :) Canpol Babies znów ma dla nas super nagrody . W tej edycji jest do zgarnięcia aż 45 zestawów ''Kolorowe zwierzątka" 15 dla mam testujących i 30 dla mam, które chcą zorganizować konkurs. Uwaga zgłoszenia są przyjmowane do 31 Października !!  Naprawdę, przyznam ze ten zestaw jest niesamowity ! Więc ponownie zgłaszamy się do testowania jak i do organizacji konkursu ! Trzymajcie kciuki <3

Zapraszam wszystkie blogujące mamy do uczestniczenia w blogosferze  !!!Link do blogosfery
sobota, 14 października 2017

Tata zamknięty w probówce


Matka kąpie się w wannie, próbuje się zrelaksować po ciężkim dniu. Nagle słyszy dobiegający z pokoju płacz dziecka. Do jej uszu dociera głos ojca, który próbuje uspokoić płaczącą córeczkę. Bezskutecznie, żeby nie powiedzieć. z odwrotnym skutkiem. Matka w podskokach wyskakuje z wanny, przejmuje dziecko i jak ręką odjął. Ojciec odsuwa się na bok.
Pierwsza myśl jaka rodzi się w głowie..

sobota, 30 września 2017

Blogosfera Canpol Babies
 Witajcie, znów mamy chrapkę na blogosferę . A więc w tej edycji Canpol babies ma do rozdania  aż 30 sztuk zestawów "krówka"

Po 30 września zostanie wybrane 10 testerek i 10 organizatorek konkursów, gdzie każda otrzyma po 2 zestawy do swojego konkursu
Oczywiście zapraszam mamusie do uczestnictwa LINK MACIE TU
Pamiętajcie zgłoszenia są przyjmowane do 30 września

My postanowiłyśmy się zgłosić do testowania no i pierwszy raz do konkursu. Mam nadzieję, że w końcu nam się uda.

niedziela, 27 sierpnia 2017

Cała prawda o macierzyństwie- bez cenzury.

Budzisz się rano, jesz śniadanie, żegnasz wychodzącego do pracy (męża/partnera) patrzysz w lustro, głaszczesz się z rozrzewnieniem po swoim sporym brzuszku, uśmiechasz się i myślisz  " maleństwo lada moment będzie na świecie"
Ubierasz się, i wychodzisz z psami na wybieg , ploteczki.. Ale coś cię niepokoi, ból jak na okres . Ale co tam nie denerwujesz się, przecież masz jeszcze czas. ( cholera jaki czas ?!) jak dwa dni do terminu ?! to jaki czas. Zbierasz się , biegniesz do domu jedna no-spa , druga.. Spokój . Ale co znowu ? Biegiem lecisz do sklepu i kupujesz pełno żarcia . W domu siadasz i żresz tak jakbyś zbierała siły. No gdzie , jak dopiero masz za dwa dni termin . Kładziesz się spać. Budzisz się o 3.. ból jak cholera kolejna no-spa idziesz spać.. No i znów pobudka,  godzina 5 rano...
Teraz już wiesz że się zaczyna..

środa, 23 sierpnia 2017

Chińska Podróbka znaku CE

Może wydać się to trochę śmieszne. Dla mnie było, bo do wczoraj nie wiedziałam, że jest podróbka znaku CE. Wiedziałam, co oznacza na jakich produktach może się znaleźć. Ale nie wiedziałam, że Chińczycy robią nas w bambuko ! Dla mnie to nie do pomyślenia!. Dzięki mojej ulubionej tajnej grupie na fb i dzięki poście z jednej z koleżanek i porównaniu na zdjęciach  dowiedziałam się o tym i prędko postanowiłam o tym napisać. Sądzę, że jest jeszcze kilka z was, którzy tak jak ja nie wiedzą lub nie wiedzieli na temat podrabiania tego znaku. Na zdjęciu powyżej , znak na górze 'CE- China export". Prawidłowy europejski znak to ten na dole.
Od razu dokładnie zaczęłam przeszukiwać zabawki lenki i inne rzeczy jej. Niestety jakoś nie miałam głowy do tego ale sądzę, że mam kilka takich zabawek z ową podróbką..


Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.